Ünlü Yazar Melih Tuğtağ’dan Hüma Okullarında

“Kral Çorap” çocuk kitabıyla önce çıkan yazar Melih Tuğtağ, Konya’nın eğitime ve gelişime önem veren Hüma Okulları’nda öğretmen ve öğrencilerle buluştu.

Ünlü Yazar Melih Tuğtağ’dan Hüma Okullarında

Ortaokul Müdürü Yavuz Karakaş ile kısa bir sohbet sonrası öğrencilerle bir araya gelen Yazar Melih Tuğtağ, küçük küçük hikayelerle renkli ve eğlenceli bir konferans gerçekleştirdi. Melih Tuğtağ, öğrencilerin sorularını yanıtlayarak onlara “Hüma Okulları fiziki, idari ve eğitime bakış açısı olarak çok değerli bir okul. Sizler de böyle bir değere sahip olduğunuziçin çok şanslısınız. Geleceğinize yön vereceğiniz bu dönemde hayallerinize inanıp onlara sımsıkı sarılabilirsiniz.Her anlamda sizin önünüzü açan Hüma Okulları’nı iyi değerlendirip, okulun sağladıkları imkan ve kolaylıklardan yararlanmalısınız.” tavsiyesinde bulundu.

Hüma Okulları Ortaokul Müdürü Yavuz Karakaş da Tuğtağ’a değerli görüşleri için teşekkürlerini ileterek “Öğrencilerimizin küresel bağlamda kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri için küçük yaşlardan itibaren kitap okuma bilincini aşılamak eğitim anlayışımız açısından çok önemlidir. Bilgi dağarcığını geliştirmek için öncelikle öğrencilerimizin hayal dünyasını geliştirmeliyiz. Sonrasında öğrencilerimizin kazandığı akademik başarılarla birlikte daha erdemli bir insan olma yolunda atılacak tüm adımları pekiştirmiş olacağız. Okumak, uzun bir yolculuktur. Öğrencilerimize bu uzun yolda desteğimiz daim olacaktır.” dedi.

Oldukça verimli geçen bu gün öğrencilerin kitaplarını imzalatmasıyla birlikte sona erdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.