‘Tarım fuarlarından beklentimiz büyük’

Konya’da iş ve tarım makinelerinde uluslararası bazı markaların distribütörlüğünü yapan Kaffa Makine yeni ürünleriyle geleceğine yatırım yapmaya devam ediyor

‘Tarım fuarlarından beklentimiz büyük’

Kurulduğu günden bu yana kendini yenileyerek üretime devam eden Kaffa Makine ‘Konya’nın yükselen yıldızı’ olmayı hedefliyor.  Genel Müdür  ve Şirket Kurucularından  olan Aziz Öz  sektördeki kompakt  makine açığını  gidermeyi  hedeflediklerini belirtti.

17’inci Konya Tarım Fuarında şirket olarak hedeflerini de aktaran Aziz Öz, “Hedeflerimiz yaklaşık olarak ilk yıl için 100 makine. Tabii ki bu bayilik ağının oluşturulması ile gerçekleşecek bir hedef. Birçok kişinin katılımcı olacağından dolayı bayilik ile ilgili gelişmelerimizin de artacağını düşünüyoruz. Hedefimiz dediğim gibi bu yıl için 100 makine diğer yıllarda da pazardan yüzde 3 oranında bir pay almak. Bu yıl düzenlenen Tarım Fuarı’ndan beklentimiz elbette ki büyük. Ciddi bütçeler ayırıyoruz. T. Bizim için en önemli noktalardan bir tanesi Konya Tarım Fuarı’nda bayilik ağımızı hızlı bir şekilde genişletmek. Tarım Fuarının önemine değinecek olursak; Konya Tarım Fuarı uluslararası camiada en büyük fuarlardan bir tanesi. Almanya Hannover’den sonra dünyada neredeyse ilk 3-4 fuardan bir tanesi. Bu anlamda beklentilerimiz yüksek” dedi. 2019 yılının çiftçinin yılı olacağına değinen Öz, “Bu yıl kar yağışının iyi olması en çok çiftçimizi sevindirdi. Eğer bahar yağışları da umduğumuz gibi güzel olursa her şey bereketinde olacak. Çiftçinin bereketlenmesiyle birlikte tarım makinelerine olan ihtiyaçlar da artmış olacak. Çiftçinin bereketli bir sezon geçirmesi bizim için de hareketlilik getiriyor. Bu yıl hem fuarlardan hem de çiftçilerimizden beklentimiz büyük. Bizlerde Kaffa Makine olarak çiftçimize ve Konya’mıza gereken her desteği sağlayacağız” şeklinde konuştu.

Özel Haber : Müslüm Evci

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.