Özkan, Mimarlar Odası ve KONSİAD ile görüştü

Konya Valisi Vahdettin Özkan, Mimarlar Odası Konya Şubesi Yönetimi ve KONSİAD Yönetimiyle Değerlendirme Toplantısı yaptı.

Özkan, Mimarlar Odası ve KONSİAD ile görüştü

İlk olarak Mimarlar Odasıyla görüşme gerçekleştiren Vali Özkan’a Mimarlar Odası Konya Şubesi Başkanı Dr. Armağan Güleç Korumaz, Başkan Yardımcısı Ahmet Övet ile Yönetim Kurulu Üyeleri Gökhan Becerik ve Erhan Öncan, oda faaliyetleri hakkında bilgi verdiler. Vali Özkan, “ Mimarlık, şehircilik ve yaşam kalitesinin artırılması için kamu otoritelerinin geliştirdiği normların uygulanmasında Mimarlar Odası; çok önemli bir meslek kuruluşudur.Kentlerimizin inşası ve çevre konusunda gelecek nesilleri birinci derecede etkileyen bir sektörün temsilcisi olan mimarlarımız; mesleki dayanışma, ilkelerin belirlenmesi ve kurduğu koordinasyon ile şehre katkı sunmaktadır. Odamızın; Mimari alanında ürettiği fikir ve yönlendirmeler ile karar mekanizmalarını doğru yönlendirdiğine olan inancımızla Konyamızda bu dayanışmayı artarak devam ettireceğiz ve teşekkür ediyoruz” dedi. Misafirleri ile bir süre görüşen Vali Özkan, Başkan Korumaz ve beraberindekilere çalışmalarında başarılar diledi.

ozkan-mimarlar-odasi-ve-konsiad-ile-gorustu.jpg

KONYA TANITIM GÜNLERİ DEĞERLENDİRİLDİ

Konyalı Sanayici ve İş Adamları Derneği (KONSİAD) Genel Başkanı Kemal Çelik, KONSİAD Genel Başkan Yardımcısı Abdurrahman Tahir Gönenç, KONSİAD İzmir Şube Başkanı Metin Arıcı,  KONSİAD Konya Şube Başkan V. İlhan Işık ve KONSİAD Genel Koordinatör Erkan Özgü Vali Vahdettin Özkan’ı ziyaret etti. Ziyarete; İstanbul’da yapılacak Konya tanıtım günleri değerlendirildi. AB Haber Merkezi

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.