'Makina Mühendisleri Odası Konya Şubesinde Kadın Üyelerle Söyleşi Gerçekleştirildi '

8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Kadın Girişimci: Kalbin Beyne Giden Yoluna Yolcu Olmak’ konulu söyleşi düzenlenmiştir.

'Makina Mühendisleri Odası Konya Şubesinde Kadın Üyelerle Söyleşi Gerçekleştirildi '

Dr. Isıl KESKİN ŞAHAN’ın sunumuyla online olarak gerçekleştirilen etkinlikte; kendi işlerini kurup geliştirmek isteyen kadın girişimcilerimizin yeni iş modelleri geliştirebilmek, yeni yönetim alışkanlıkları kazanabilmek, bütçe ve maliyetlerini yönetebilmek, günümüz dünyasında işlerini büyütebilmeleri için gerekli olan ‘Yönetsel Becerileri’ geliştirmeleri, kurulacak firmaların kurumsal ve uzun ömürlü işletmelere dönüşmesi gibi konuların vurgulandığı söyleşiye kadın üyelerimiz ve üyelerimizin yakınları katılım sağlamıştır.
           

Kuruluş amacı üyelerine hizmet olan Odamız, bu amaç doğrultusunda etkinlikler düzenlemeye devam etmektedir. Odamıza kayıtlı kadın üyelerimiz arasındaki kaynaşmayı, dayanışmayı ve birlikteliği artırmak Dünya Kadınlar Günündeki en önemli amacımızdır.

Tarihimizin en eski dönemlerinden içinde bulunduğumuz güne kadar toplumsal hayatımızın, millet ve devlet yapımızın odağında yer alan, yaşamımızın doğumundan ölümüne kadar her anda varlıklarıyla onurlandığımız, nesillerin eğitiminde ve yetişmesinde sevgi ve şefkat karşılığı veren kadınlarımızın bu vesile ile Dünya Kadınlar Günü'nü tekrar kutluyoruz." dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.