Kop Yazarhane Projesi Yazarlık Atölyeleri İlk Mezunlarını Verdi

Osman Gazi Ortaokulu KOP Yazarhane Projesi dahilinde NEÜ Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Türkçe Eğitimi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Derya Yıldız liderliğinde yürütülen yazarlık atölyeleri çalışmaları ilk mezunlarını verdi.

Kop Yazarhane Projesi Yazarlık Atölyeleri İlk Mezunlarını Verdi

NEÜ Öğretim Üyesi Doç.Dr Yıldız programda yapmış olduğu konuşmada ;bu zorlu süreç içerisinde böyle bir çalışma ortamı hazırlayan ve katılımcılarla buluşmasını sağlayan KOP YAZARHANE projesi çalışmalarının bir parçası olmaktan mutlu olduğunu söyledi ve katılımcılara teşekkür etti.

Atölye çalışmaları boyunca 25 katılımcı uzaktan eğitimle  yazarlık teknikleri ve yaratıcı yazarlık eğitimleri aldı. Atölye çalışmalarında edindikleri bilgi ve becerilerle kısa hikayeler yazan katılımcılar, böyle bir çalışma sağladıkları için KOP YAZARHANE koordinatörü Arzu Yücel'e  teşekkürlerini ilettiler.Katılımcılar belgelerini atölye sorumluları Şahin Işık ve Selda Yazıcı Çelebi'den aldılar.

Işık ve Çelebi gerek bu atölye çalışmaları gerekse bundan çalışmalarda derleyecekleri hikayelerden bir kitap çıkaracaklarının müjdesini verdi.

Ayrıca çalışmalarının devam ettiğini bildiren Işık, mart ayı içerisinde tecrübeli sunucu ve tiyatro oyuncusu Ramazan Danış'ın liderliğinde bir ETKİLİ İLETİŞİM VE PROTOKOL KURALLARI semineri düzenleyeceklerini de bildirdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.