Konya'da muhtarlık yarışını kazanan isimler

Kesin olmayan sonuçlara göre Konya'da kazanan muhtarlar da belli oldu. Buna göre Selçuklu'da 72 mahalle, Meram'da 69 mahalle, Karatay'da 81 mahalle olmak üzere toplamda 222 mahallenin muhtarı belirlendi. Çok sayıda kadın adayın olduğu seçimlerde merkez ilçelerde sadece 1 kadın muhtar kazanabildi.

Konya'da muhtarlık yarışını kazanan isimler

İŞTE MAHALLELERİN YENİ MUHTARLARI

Meram İlçesi

1. Alakova Ali Gökçe
2. Alavardı İbrahim Avcı
3. Ali U. Kurucu İsa Sarı
4. Alpaslan Hidayet Kurt
5. Aşkan Hamdi Demir
6. Ateş B.Veli İbrahim Karaküçükoğlu
7. Ayanbey Ahmet Taşdemir
8. Aydoğdu Mehmet Başçetin
9. Aymanas Ali Akten
10. Bayat Ahmet Saklı
11. Boruktolu Durmuş Ali Ötgün
12. Botsa Dursun Ugurlu
13. Boyalı Hilmi Çelik
14. Çarıklar Adem Burak Ceran
15. Çaybaşı Metin Maşalı
16. Çayırbağı Hüseyin Turgut
17. Çomaklar Mehmet Yılmaz
18. Çomaklı Kazım Çiçeklioğlu
19. Çukurçimen Mustafa Soytürk
20. Dere Mehmet Balaban
21. Durunday Celal Duran
22. Erenkaya Mevlüt Güneydın
23. Evliya Tekke Sadettin Gürler
24. Gödene Salih Sert
25. Hadimi Süleyman Karabudak
26. Harmancık İsmail Deniz
27. Hasanköy Hidayet Küçük
28. Hasanşeyh Ali Gündüz
29. Hatıp Osman Yağcı
30. Hatunsaray Ömer Faruk Özcan
31. Havzan Osman Haklar
32. İkipınar Hüseyin Çimen
33. İnlice Musa Yıkılmaz
34. Kovanağzı Kadir Noyan
35. Karaağaç Adil Cerah
36. Karadiğinderesi Emrullah Turan
37. Karahüyük Ahmet Yörük
38. Kaşınhanı Mehmet Çetin
39. Kavak Mustafa Gümüş
40. Kayadibi Ahmet Çelik
41. Kayalı Ramazan Eken
42. Kayhüyük Necati Yöney
43. Kızılören Mehmet Ali Atar
44. Klistra Mehmet Doğan
45. Konevi Mehmet Karataş
46. Kozağaç Mustafa Türköz
47. Köyceğiz Abdullah Öğütçü
48. Kumralı Ahmet Yetik
49. Lalebahçe Mehmet Avcı
50. Melikşah Önder Yılmaz
51. Osman Gazi Murat Karadağ
52. Pamukcu İsmail Kılınç
53. Pirebi Özkan Aşık
54. Sadıklar Osman Yılmaz
55. Sağlık İbrahim Yavaş
56. Sahibiata Ömer Şerif Bildik
57. Sarıkız Ali Sancı
58. Uluırmak Sedat Eser
59. Sefaköy Yusuf Cansız
60. Ulubey Mustafa Demir
61. Uzunharmanlar M. Ali Kırdı
62. Yaka Mustafa Erkek
63. Yatağan Mustafa Bülbül
64. Yaylapınar Hilmi Serin
65. Yeni Şehir Ali Söylemez
66. Yenibahçe Ahmet Kaçmaz
67. Yenice Ahmet Özdağ
68. Yeşil Tekke Ali Ayçiçek
69. Yeşildere İsmail Gökmen

Selçuklu İlçesi

SELÇUKLU

No Mahalle Adı Muhtarın Adı-Soyadı

1. Akademi Şerife Doğan
2. Akıncılar Adnan Günay
3. Akpınar Osman Çınar
4. Akşemsettin Mehmet İnan
5. Ardıçlı Hayri Meneviş
6. A. Pınarbaşı Hasan Kilci
7. Aydınlık Evler Zekeriya Küçükgül
8. Bağrıkurt Ali Yılmaz
9. Başarakavak Osman Olgun
10. Bedir İsmail Çetinkaya
11. Beyhekim Süleyman Karayel
12. Biçer Fahrettin Şahingeri
13. Binkonutlar Fatih Keş
14. Bosna Hersek Sait Tepe
15. Buhara Fahri Tuna
16. B.Kayacık Ömer Dırak
17. Cumhuriyet Ahmet Erkan Taştekin
18. Çaldere İsmail Yıldırım
19. Çaltı Ali Çetin
20. Çandır Mehmet Kaplan
21. Dağdere Ahmet Yıldırım
22. Dokuz Musa Çogay
23. Dumlupınar Hacı Bingöl
24. Eğribayat Ahmet Kara
25. Erenköy Hasan Gülen
26. Esenler Duran Ali Öztok
27. Fatih İzzet Karaduman
28. Ferhuniye Ali Mutlu
29. Feritpaşa Yaşar Barışık
30. Güvenç Mehmet Selek
31. Hacıkaymak H. Mustafa Kaymak
32. Hanaybaşı Satılmış Polat
33. Hocacihan Alişan Üzüm
34. Horozluhan Mustafa Bozabalı
35. H. Çelebi Hacı Duran
36. Işıklar Ahmet Ünveren
37. İhsaniye Mustafa Çimen
38. Kale Ahmet Pembe
39. Karaömerler Mustafa Açıkgöz
40. Kervan Sadık Toraman
41. Kılınçarslan Cuma Ali Ünver
42. Kınık Naim Yılmaz
43. Kızılcakuyu Mehmet Ertuğrul
44. Kosova İsmail Tepe
45. K. Muhsine Ali Eroğlu
46. Malazgirt Mustafa Avcıoğlu
47. Mehmet Akif Kemal Çelim
48. Meydan Durmuş Ali Dündar
49. M. Bağları Uğur Kaplan
50. Nişantaşı Sefa Yaman
51. Parsana Mehmet Kıvanç
52. Sakarya Durmuş Ali Kocabaş
53. Sancak Emel Uçar
54. Sarayköy Recep Şahin
55. Sarıcalar Ahmet Küçekbezirci
56. Selahattin Ali Özdemir
57. Selçuk Mehmet Cırık
58. Selahattin Eyyübi Mehmet Elma
59. Sızma Ramazan Dinç
60. Sille Ak Mehmet Neşeli
61. Sille Mevlüt Aksoy
62. Sulutaş İsmail Çağlak
63. Şeker Ahmet Ilgın
64. Şeyh Şamil Mustafa Güneş
65. Tatköy Ahmet Samur
66. Tepekent Süleyman Şamcı
67. Tömek Mevlüt Türkmen
68. Ulumuhsine İhsan Çakır
69. Yazıbelen Mehmet Pilavcı
70. Yazır Celalettin Doğan
71. Y. Pınarbaşı Mustafa Yavuzer
72. Yükselen Mustafa Uslu

Karatay İlçesi

1. Acıdort Kerim Küçükkavun
2. Ağsaklı Kamuran Özkan
3. Akabe Mustafa Bulut
4. Akbaş Mehmet Büyükler
5. Akçeşme M.Sami Yalçınkaya
6. Akifpaşa Ömer Mumcu
7. Akörenkışla Davut Aslan
8. Aziziye M. Ali Uzun
9 .Bakırtolu Fehmi Ayçiçek
10. Başak Asker Çetin
11. Başgötüren Murat Kara
12. Beşağıl Dursun Karakaya
13. Büyükburnak Lütfi Bestil
14. Büyüksinan Ahmet Küçükharmancı
15. Çatalhüyük Adem Kurtulan
16. Çataltömek Hüseyin Kulekaya
17. Çelebi Murat Dişli
18. Çengilti Hüseyin Avcı
19. Çimenlik Mehmet Çetin
20. Divanlar Ali Eken
21. Doğanlar İsmail Nayernazlı
22. Doğuş Adem Soydan
23. Elmacı Ali Yiğit
24. Emirgazi Abdurrahman Özkurt
25. Erenler Yunus Akbay
26. Erler Aykurt Kurtalan
27. Esentepe Mehmet Urgan
28. Fetih Muammer Ulukan
29. Fevzi Çakmak Celalettin Sarıkaya
30. Gaziosmanpaşa Mehmet Çetin
31. Göçü Hasan Küçük Sarıoğlan
32. Hacı Hasan Fatih Lamcı
33. Hacıibali Ramazan Şahin
34. Hacısadık Mehmet Kızıl
35. Hacıveyiszade Muammer Çalışkan
36. Hacıyusufmescit Hikmet Erdoğan
37. Hamzaoğlu Abidin Seyit Sayın
38. Hasandedemescit Metin Özgün
39. Hayıroğlu Nafi Çokbilir
40. İpekler Mehmet Kara
41. İsmil Ramazan Akın
42. İstiklal Süleyman Özcan
43. Kalenderhane Veysel Bulut
44. Karaaslan Üzümcü Nuri Belen
45. Karaciğan Hüseyin Tekkaymaz
46. Karadona Kenan Ercan
47. Karakaya Kerim Karakaya
48. Karakulak Mevlüt Yavuz
49. Katrancı Mustafa Çetin
50. Kayacık Araplar Mustafa Aydın
51. Keçeciler H. Hüseyin Erikçi
52. Kerimdede Mustafa Büyükavcıoğlu
53. Keykubat Mikdat Anlar
54. Kızören Nuri Köroğlu
55. Köprübaşı Muammer Başak
56. Köseali İsmail Özdemir
57. Kumköprü Mustafa Gültaş
58. Kuzgunkavak Yusuf Tanoğlu
59. Mengene Süleyman Candan
60. Nakipoğlu Hasan Kaya
61. Obruk Reşit Dağlı
62. Orhangazi Adem Küçükavcı
63. Ortakonak Ali Can
64. Ovakavağı Yüksel Ünlü
65. Sakyatan İsmail Kaya
66. Saraçoğlu Ramazan Doğan
67. Sarıyakup Ahmet Baydar
68. Selim Sultan Ali Osman Eryiğit
69. Sürüç Sadrettin Demirel
70. Şatır İsmail Kara
71. Şemsitebrizi Adem Özcan
72. Karaaslan Dede Mevlüt Köse
73. Tatlıcak İsmail Kaya
74. Ulubatlı Hasan Muhittin Çırık
75. Yağlıbayat Erhan Demirel
76. Yarma Mehmet Ünal
77. Yavşankuyu Bülent Ertürk
78. Yediler H. Hüseyin Karahan
79. Yenice Ayan Teke
80. Yenikent Nurettin Koca
81. Yenimahalle Murat Dişçi
82. Zincirli Sedreddin İriş

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.