Konya İnsan Mektebine İlk Ödül Türk Kızılay Genel Merkezinden

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan Konya İnsan Mektebi kapsamında ve Türk Kızılay’ı Konya Kan Bağışı Merkezi ile işbirliği içerisinde yürütülen “Okulumda “Kan”panya Var” projesi çerçevesinde, kurumsal olarak rekor düzeyde kan bağışı yapılmaya devam ediyor.

Konya İnsan Mektebine İlk Ödül Türk Kızılay Genel Merkezinden

Ülke genelinde kurumsal olarak üst düzey kan bağışçısı konumunda olan kurumlara verilen özel madalya ve platin ödülü, Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük’e verildi. Ödül ve plaket, Kızılay Derneği Konya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Üzülmez tarafından takdim edildi.

Bu özel madalya ve ödülü Türk Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık adına İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük’e takdim ettiğini ifade eden Üzülmez, teşekkürlerini ileterek Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün desteklerini bundan sonra da beklediklerini ifade etti.

İl Müdürü Büyük de Konya İnsan Mektebi kapsamında uzun süredir yürüttükleri “Okulumda “Kan”panya var” projesi çerçevesinde, Konya’daki tüm öğretmen ve velilerimizin bu konuda kan bağışı konusunda büyük bir gayret gösterdiklerini söyledi. Bu anlamlı madalya ve ödülü, Konya’daki tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimiz adına aldığını da ifade ederek Kızılay Derneği Konya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Üzülmez ve Kızılay çalışanlarına teşekkür etti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.