Kılca, Vatandaşa Maske Ve Broşür Dağıttı, Uyarıda Bulundu

Karatay Belediyesi Kent Konseyi, Koronavirüsle mücadele kapsamında şehrin farklı yerlerine standlar kurarak vatandaşı salgın ve salgınla mücadele konusunda bilgilendiriyor. Büyük takdir toplayan standları Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca da ziyaret etti. Vatandaşa maske ve salgın ile hastalıktan korunma konusunda bilgilendirici broşürü dağıtan Başkan Kılca, Koronavirüsle mücadelede vatandaşı daha fazla duyarlı olmaya davet etti.

Kılca, Vatandaşa Maske Ve Broşür Dağıttı, Uyarıda Bulundu

Karatay Belediyesi Kent Konseyi, koronavirüsle mücadele kapsamında vatandaşların en yoğun bulunduğu şehrin farklı yerlerinde standlar kurdu.

Konya Hükümet Meydanı, Mevlana Meydanı ve Karatay Belediyesi hizmet binası önlerine kurulan standlarda Karatay Kent Konseyi Başkanı Abdürrahim Arslan, Kent Konseyi Gençlik Meclisi Ahmet Babuççu ve konsey görevlileri, vatandaşlara hem bilgilendirici broşür hem de maske dağıtıyor.

Dezenfektan aparatları sayesinde vatandaşların ellerini dezenfekte de edebildiği standlar, vatandaşlar tarafından büyük takdir topluyor.

BAŞKAN HASAN KILCA, STANTTA VATANDAŞA MASKE VE BROŞÜR DAĞITTI

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca da Karatay Kent Konseyi’nin Hükümet Meydanı’nda açtığı standı ziyaret ederek konsey başkanları ve üyeleriyle bir araya geldi.

Duyarlı davranışları ve projeleri dolayısıyla Karatay Kent Konseyi Başkanı Abdürrahim Arslan ve Karatay Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Ahmet Babuççu ile görevlilerine teşekkür eden Başkan Hasan Kılca, bu tür projelerin zorlu sürecin aşılmasına önemli katkılar yaptığını belirtti.

Hasan Kılca, “Yaklaşık 7 aydır hep birlikte zorlu bir süreç yaşıyoruz. Karatay Belediyesi olarak bizler de pandemi sürecinde gerek esnafımız gerekse ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olmanın gayreti içerisinde olduk. Konyamızın bu süreci en az olumsuz etkiyle atlatabilmesi adına önemli çalışmalar yaptık yapmaya da devam ediyoruz. Karatay Kent Konseyimiz de ilçemizin üç farklı noktasına kurduğu bu standlarla vatandaşı hem bilgilendirici faaliyette bulunuyor hem de hemşehrilerimize maske ve broşür dağıtıyor. Kendilerini tebrik ediyorum. Bu zorlu süreç tamamlana kadar sağlığımızı korumak için birlikte hareket etmeye ve manevi olarak da omuz omuza olmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızdan da bu dönemde biraz daha hassas olmalarını rica ediyorum” ifadelerini kullandı.

Karatay Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Abdürrahim Arslan da Türkiye’nin Koronavirüse karşı verdiği çetin mücadeleden başarılı çıkılmasının tek şartının tedbir almak olduğuna vurgu yaparak bu konuda yürüttükleri projenin bu amaca hizmet ettiğini söyledi. Arslan, projede kendilerine destek olan Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’ya ve Karatay Kent Konseyi üyelerine teşekkür etti. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.