Kentplaza AVM Yerinde Aşı Uygulamasına Ev Sahipliği Yapıyor

Yönetimi Esas Gayrimenkul tarafından gerçekleştirilen, Konya’nın yaşam ve buluşma merkezi Kentplaza AVM, şehre değer katma yolunda önemli bir adım daha attı ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nın "yerinde aşı" uygulamasına ev sahipliği yapmaya başladı. Kentplaza ziyaretçileri ve AVM çalışanları, alışveriş merkezi içerisindeki belirlenen bölgede aşılanıyor.

Kentplaza AVM Yerinde Aşı Uygulamasına Ev Sahipliği Yapıyor

Yerinde aşı uygulaması, Kentplaza’nın revirinde kurulan aşı istasyonunda başladı. Kentplaza ziyaretçileri ve AVM çalışanları, aşı istasyonunda aşılarını olabiliyor. Uygulanan aşılar, İl Sağlık Müdürlüğü ekiplerince randevu sorulmaksızın gerçekleşiyor.Konya İl Sağlık Müdürü Mehmet Koç, Halk Sağlığı Başkanı Hasan Çiftçi Kentplaza aşı istasyonunu ziyaret etti. Konya İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç, “Koronavirüsten kurtuluşun reçetesi aşıdır. Bu nedenle normal sosyal hayatımız, okullarımızın ve üniversitelerimizin normal eğitime dönebilmesi ve iş hayatımızın pandemi öncesine dönmesi açısından aşı olmak çok çok önem arz etmektedir.

kentplaza-avm-yerinde-asi-uygulamasina-ev-sahipligiyapiyor.jpg

Biz de İl Sağlık Müdürlüğü olarak bütün çalışanlarımızla birlikte bir seferberlik bilinciyle aşılama hizmetlerine devam etmekteyiz” dedi Kentplaza AVM Müdürü Kemal İbiş, yerinde aşı uygulaması ile ilgili olarak “COVID-19 salgınıyla mücadelede ortaya konan dayanışmaya katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. ‘Burda Sağlığınız Esas’ uygulamamız doğrultusunda, aşılama sürecine destek verme amacıyla alışveriş merkezimizi sürece dahil ettik. Kentplaza AVM’ye gelen ziyaretçilerimiz, alışveriş merkezi içerisindeki aşı istasyonunda aşılarını olabiliyor” dedi. AB Haber Merkezi

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.