İVEKİM faaliyet alanına bir yenisini daha ekledi

ABK Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren İVEKİM İlaç ve Kimya Sanayi ve Mensis Pharma Türkiye arasında yurt içi ve yurt dışı distribütörlüğü anlaşması imzalandı

İVEKİM faaliyet alanına bir yenisini daha ekledi

ABK Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren İVEKİM İlaç ve Kimya Sanayi faaliyet alanına bir yenisini daha ekledi. İnsan sağlığı ve yaşam kalitesini daha iyi yerlere taşımayı hedefleyen İVEKİM İlaç ve Kimya Sanayi ve Mensis Pharma Türkiye distribütör anlaşması imzaladı. 2012 yılında USA kaynaklı kalitesi ve güvenilirliği ile yaşama katkıda bulunacak ürünler geliştirip bu ürünleri Türkiye pazarına kazandırmak maksadıyla kurulan Mensis Pharma Türkiye bu hedefleri doğrultusunda İVEKİM İlaç ve Kimya Sanayi ile distribütörlük ve ihracat yetkileri hususunda anlaşmaya vardı.

ivekim.jpeg

Anlaşma dahilinde Konya, Aksaray, Karaman, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Antalya, Isparta, Burdur, Denizli, Afyon, Ankara, Kırşehir, Kırıkkale, Çorum, Yozgat, Sivas illerini kapsayan 17 ilde yetki alanı ve ihracat yetkileriyle İVEKİM İlaç ve Kimya Sanayi; bilgi, beceri ve tecrübesiyle her zaman öncü marka kaliteli ürün güvenilir hizmet parolasıyla yoluna devam edecek.

ivekim-001.jpeg

“HAYIRLI OLSUN”

Konuya dair açıklamalarda bulunan ABK Yönetim Kurulu Başkanı ve Anadolu’da Bugün Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ahmet Baydar, “İVEKİM olarak, 2016 yılında, insanlara daha kaliteli ve daha hijyen bir yaşam sağlamak amacıyla yola çıktık. Tecrübelerimizden aldığımız ilhamla tüketicilerimiz için hızlı çözümler sunmayı hedefliyoruz. Dünyanın bize sunduklarını gelecek kuşaklara taşıyor ve bu ilhamla yarattığımız ürünlerimizi tüm tedarikçilerimizle ve müşterilerimizle buluşturuyoruz. Kendimizi, hizmet ettiğimiz kişilerin ‘Çözüm Ortakları’ olarak görüyor ve bu sorumluluk bilinci ile çalışıyoruz. Doğaya ve doğal kaynaklara duyduğumuz saygı ile hareket ediyor, dünyanın cömertçe sunduğu kaynaklardan gelecek kuşakların da rahatça faydalanabilmesini amaçlıyoruz. Bu nedenle her faaliyetimizde çevre bilinci taşıyor ve bunu belgelerimizle destekliyoruz. Duruşumuz ve hedefimizle sektöre bambaşka bir boyut kazandırdığımız inancındayız. Ürünlerimizin içeriğine ve kalitesine güveniyoruz. Geçmişten günümüze, günümüzden geleceğe bir çözüm noktası olmak, bizim için her şeyin önünde geliyor. Çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyor, ürünlerimizi geliştirirken insanlığa çözüm sunması için çabalıyoruz. ABK Şirketler Grubu bünyemizde faaliyet gösteren İVEKİM İlaç ve Kimya faaliyet alanına yeni eklediğimiz Mensis Pharma Türkiye yurt içi ve yurt dışı distribütörlüğü hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Muhabir

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.