Ekici: Her geçen yıl bütçe açığı artıyor

Gelecek Partisi Konya Kurucu İl Başkanı Hasan Ekici beraberinde, İl Kurucu Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Vasfı Dikilitaş ve Bekir Karakuş’la birlikte Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Erhan Dargeçit’i ziyaret ettiler.

Ekici: Her geçen yıl bütçe açığı artıyor

Başkan Ekici, pandemi sürecinden dolayı ziyaretleri gerçekleştiremediklerini, yeni normal dönemde ziyaretlere başladıklarını söyledi. Konuşmasının devamında, partinin tüzüğünü ve programlarını anlatan Başkan Ekici, “Partimizin, önceliği insan odaklı yönetimdir. Burada ayrımcılığa ve dışlanmaya asla yer yoktur. Yaşadığımız bu dönemde insanların en huzursuz oldukları konular bunlardır. Gelecek Partisi olarak bu durumu bitireceğiz. Ülkede artık kurumlar talimatlarla işlem yapmaya başladılar. Yozlaşma ve bozulma hızla devam ediyor. Yasama organı vesayet altında, medya tekelleşmiş durumda. Her geçen yıl bütçe açığı ve ihale usulsüzlükleri artıyor. Bunların artık bitmesi gerekiyor” dedi.

“KONGRELERİMİZ SÜRÜYOR”

Yeni normal dönemde Gelecek Partisi’nin il ve ilçe kongrelerinin başladığını söyleyen Başkan Ekici, “Konya’da 8 ilçenin parti başkanları seçildi. Temmuz ayında 14 ilçenin daha parti başkanları seçilecek. 18 Temmuz’da Meram ve Karatay İlçe Kongreleri yapılacak. Ağustos ayında da il kongresi yapmayı planlıyoruz. Bunun yanında Partimiz her il için “Kent Vizyonları” projeleri yapıyor. Konya için de bir Kent Vizyonu oluşturuyoruz. Burada akademik katkılar, toplumsal sorunlar, şehrin acil ihtiyaç yatırımları, toplumun istekleri ve şehirle ilgili birçok konu başlığı bulunuyor. Önümüzdeki günlerde Konya Kent Vizyonu’nu açıklayacağız” dedi.

Başkan Ekici ve beraberindekilere ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Dargeçit, çalışmalarında başarılar diledi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.