Başkan Kılca Sultan Mesut Mahallesi’nde Vatandaşlarla Buluştu

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Sultan Mesut Mahallesi’ni ziyaret ederek mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Hasan Kılca, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin mahallede yapımını sürdürdüğü parkta da incelemelerde bulundu.

Başkan Kılca Sultan Mesut Mahallesi’nde Vatandaşlarla Buluştu

Karatay’da ilçe yönetimine vatandaşları da dahil ederek katılımcı bir yönetim şeklini benimseyen Karatay Belediyesi, bu kapsamda vatandaşın fikirlerine doğrudan ulaşabilmek adına pek çok adımlar atıyor.

Bu kapsamda sık sık mahalle ziyaretleri gerçekleştiren Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Sultan Mesut Mahallesi’nde muhtar ve mahalle sakinleriyle buluştu.

Karatay Belediyesi’nin bölgede yürüttüğü çalışmalar hakkında vatandaşa bilgi veren, mahallelinin istek ve taleplerini dinleyen Hasan Kılca, Karatay Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından mahalleye kazandırılacak olan parkta da inceleme yaptı.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Karatay Belediyesi’nin de katkılarıyla Sultan Mesut Mahallesi’nde hizmet vermeye başlayan Şehit Battal Yıldız Devriye Ekipler Amirliği’ni de ziyaret etti. Başkan Hasan Kılca, bir süre merkezde görev yapan emniyet mensuplarıyla sohbet etti.

KARATAY’IMIZI BİRLİKTE YÖNETEREK İLÇEMİZİ GÜZELLEŞTİRİYORUZ

Karatay Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ile Karatay Belediyesi Meclisi Üyeleri’nin de katıldığı ziyaretleri ve park yapımı incelemesini değerlendiren Başkan Hasan Kılca, ilçenin bütün mahallelerine aynı seviye ve kalitede hizmet götürmek için çaba gösterdiklerinin altını çizerek, bu kapsamda da birlikte yönetme anlayışını titizlikle sürdürdüklerini aktardı.

Hasan Kılca, “Bizler, ilçemizin geleceğine dair hep beraber karar vereceğimizi söylemiştik. Bu sözümüzün tecellisi olarak da yaklaşık 1,5 yıldır hep vatandaşlarımızın içinde olmaya, onlarla hasbihal etmeye büyük önem veriyoruz. Bugün de Sultan Mesut mahallemize misafir olduk. Öncelikle muhtarımız başta olmak üzere tüm mahalle sakinlerine misafirperverlikleri için teşekkür ederim. Muhtarımızla ve mahalle sakinlerimizle pek çok konuda istişarelerde bulunduk. Mahalle sakinlerimizin istek ve taleplerini dinledik, notlarımızı aldık. Ziyaretimizde ayrıca Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizin mahallemizde yapımını sürdürdüğü parkta da incelemelerde bulunduk. Mahalle sakinlerimizin çocuklarımızın güzel vakitler geçirebileceği bir ortam oluşturmaya gayret ediyoruz. Amacımız bu ve daha pek çok hizmet ile projeyi hemşehrilerimizin görüşünü, fikrini alarak hayata geçirmek. Böylece Karatayımızı birlikte yönetiyoruz ve ilçemizi yine birlikte geliştirip güzelleştiriyoruz” ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.