Başkan Kavuş’tan Mhp Meram İlçe Teşkilatına Teşekkür Ziyareti

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, ilk ziyaretini, MHP Meram İlçe Başkanı İbrahim Ay ve yönetimine gerçekleştirdi. MHP yönetimi ve seçmenlerinin Cumhur İttifakı çatısı altında kendisine verdiği destekten dolayı teşekkür eden Başkan Mustafa Kavuş, bu birlikteliğin seçim sürecinde olduğu gibi bundan sonrada aynı şekilde devam edeceğini ifade etti.

Başkan Kavuş’tan Mhp Meram İlçe Teşkilatına Teşekkür Ziyareti

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, MHP Meram İlçe Teşkilatına teşekkür ziyaretinde bulundu. Ak Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular, Ak Parti Meram İlçe Yöneticileri, Meram Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte MHP Meram İlçe Başkanı İbrahim Ay ve MHP İlçe Yönetimini ziyaret edan Başkan Mustafa Kavuş, seçim süreci boyunca Cumhur İttifakı çatısı altında verdikleri destekten dolayı MHP yöneticilerine ve seçmenlerine teşekkür ettiklerini belirtti.

‘CUMHUR İTTİFAKINA GÖSTERDİĞİ HASSASİYETTEN DOLAYI BAŞKAN KAVUŞ’A TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

31 Mart Yerel Seçimlerinin vatana, millete, Konya’ya ve Meram’a hayırlar getirmesini temenni eden MHP Meram İlçe Başkanı İbrahim Ay, Cumhur İttifakı çerçevesinde Ak Parti’nin adayı Mustafa Kavuş ile birlikte güzel, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir seçim süreci yaşamış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Başkan Kavuş’un, Meram’da rekor denilebilecek bir oyla seçildiğini hatırlatan Ay, “Cumhur ittifakına gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı hem Başkan Mustafa Kavuş’a, hem Ak Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular’a ve onun yönetimine teşekkür ediyoruz. İttifaka gösterdikleri değerin ve hassasiyetin seçim sürecinde olduğu gibi seçimden sonrada sürdüreceklerini ifade etmeleri ise bizi çok daha fazla mutlu etti” diye konuştu.

“BİRLİĞİMİZ VE DİRLİĞİMİZ BUNDAN SONRADA DEVAM EDECEK”

Yaklaşık 75 gün süren seçim sürecinde Ak Parti ve MHP neferlerinin birlikte koşturduklarının altını çizen Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, çok verimli, ılımlı ve problemsiz bir saha çalışması yürüttüklerini hatırlattı. Bundan sonraki süreçte de birliklerinin ve dirliklerinin devam edeceğini belirten Başkan Kavuş, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Belediye Meclis Üyelerimiz tek liste halinde seçime girdiler. Seçim sonucunda kazanan bu tek liste oldu. Bundan sonraki hizmet sürecinde de Meram için, Konya için ve Türkiye için uyum içinde koşturacağız. Bu uyumun sonucunda  kazanan yine yüce milletimiz olacaktır. Verdikleri desteklerden dolayı MHP İlçe Başkanımız Sayın İbrahim Ay’a, Yönetim Kurulu Üyelerine ve Belediye Meclis Üyelerimize teşekkürü bir borç biliyorum.”

“BU BAŞARI İTTİFAKIN ORTAK BAŞARISIDIR”  

Yerel Seçim çalışmalarında MHP İlçe Teşkilatı ve İlçe Başkanı İbrahim Ay ile birlikte sorunsuz bir seçim süreci yaşadıklarını ifade eden Ak Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular, Başkan Kavuş’un rekor bir oyla göreve gelmesinden dolayı büyük mutluluk yaşadıklarını söyledi. MHP ile bundan sonraki süreçte de birlikteliklerinin daim olmasını umut ettiklerini kaydeden Dolular, bu başarının Cumhur İttifakının ortak başarısı olduğunu belirterek, “Allah yeni başkanımız Mustafa Kavuş’un, ekibinin ve Belediye Meclis üyelerinin yar ve yardımcısı olsun” diye konuştu.

Ziyaretin ardından Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ve beraberindekiler çevre esnafları ziyaret ederek bir süre hasbihal ettiler.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.