Başkan Kavuş: Vatandaşımızla ve onların dertleriyle hemhal olma zamanı

Konya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz ve Bölge İdare Mahkemesi Üyeleri, Selçuklu, Meram ve Karatay Kaymakamları ve Büyükşehir Belediyesi bürokratları Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Başkan Kavuş: Vatandaşımızla ve onların dertleriyle hemhal olma zamanı

Bürokrasi ve siyasette yakalanacak uyumdan kazançlı çıkacak olanın Meram ve Meramlı olacağının bilincinde olduklarını kaydeden Başkan Mustafa Kavuş, süregelen uyum ve ahengin bugünden sonrada aynı şekilde devam edeceğinin altını çizdi.  Başkan Kavuş Konya bürokrasisinin yanında ayrıca vatandaşların da ziyaretlerini kabul ediyor.   

Konya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, Bölge İdare Mahkemesi Başsavcısı Abdullah Gündüz, Bölge Adliye Komisyon Başkanı Mevlüt Gülbudak,  Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Kemal Kuku, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’a ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundular. Seçim sonuçlarının Meram’a, Konya’ya ve Türkiye’ye hayırlar getirmesini temenni eden Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz ve beraberindeki heyet ayrıca, Başkan Mustafa Kavuş’a çalışmalarında başarı temennisinde bulundular.  

‘BÜROKRASİ VE SİYASETTE YAKALAYACAĞIMIZ UYUMDAN MERAM KAZANÇLI ÇIKACAKTIR” 

Büyükşehir ve Konya’nın merkez üç ilçesinde de başarılı bir ekibin iş başına geldiğine dikkat çeken Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ise, bunun Konya ve ilçeler için büyük bir şans olduğunu kaydetti. Belediyelerin gerek kendi aralarında gerekse bürokrasiyle olan uyumundan kazançlı çıkacak olanın Konya olacağını belirten Başkan Kavuş, sözlerini şöyle sürdürdü; “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın iktidara geldiği günden bu yana bu ülkede tek söz sahibi milletimiz olmuştur. Vesayetin duvarları yıkılmış, mutlak hakimiyeti sona ermiştir. Bu sayede bürokrasi ile vatandaşımız yeniden barışmış, el ele gönül gönüle geleceğe yürümeye başlamıştır. Bunun en güzel örneğini de yine Konya sergilemiştir. Seçilmişler ve atanmışlar bir uyum içinde Konya’yı daha iyi yerlere taşımak için birlikte ter döktüler. Bu uyumun bugünden sonra da artarak devam edeceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Bu ziyaret te bunun en önemli sinyali. Bu nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyor, bu birliktelikle oluşan ekip ruhunun ve hizmet anlayışının bugünden sonrada aynı hassasiyetle devam edeceğini ümit ediyorum” diye konuştu.  

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’un daha sonraki ziyaretçileri ise Selçuklu Kaymakamı Ömer Hilmi Yamlı, Meram Kaymakamı Resul Çelik ve Karatay Kaymakamı A.Selim Parlar oldu. Her üç kaymakam da   Başkan Kavuş’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak çalışmalarında başarılar dilediler. 

Başkan Kavuş’un bir diğer ziyaretçileri ise Konya Büyükşehir Belediye Genel Sekreter Vekili Selim Büyükkarakurt ve beraberindeki Büyükşehir Daire Başkanları oldu. KOP Başkanı İhsan Bostancı da Başkan Kavuş’u ziyaret ederek ‘Hayırlı Olsun’ temennisinde bulundu.    

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Konya bürokrasi ile siyaset dünyasından isimlerin yanısıra vatandaşları da kabul etti. Başkan Kavuş, başkanlığının Meram’a ‘Hayırlar getirmesini’ temenni eden vatandaşların ayrıca istek ve temennilerini de dinledi. Seçim sürecinde vatandaşların kendisini bağrına bastığını hatırlatan Başkan Kavuş, ‘Şimdi sıra bizde. Bugün, vatandaşla kucaklaşma onların dertleriyle hemhal olma zamanı. Bu noktada bu yüce milletin dualarını alıyor olmak bizim için büyük bahtiyarlık” diye konuştu. 


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.