Başkan Hançerli Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, muhtarlarla bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Gerçekleşen toplantıya Konya Karatay ve Tüm İlçeleri Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Çetin, Konya Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı Suat Uzun ve Muhtarlar katıldı.

Başkan Hançerli Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli toplantıda yaptığı konuşmasında; Muhtarlar ile birlikte gerçekleştirdikleri istişarelerin, hizmetin en hızlı şekilde ihtiyaç duyulan noktaya ulaşmasında kendilerine yol gösterdiğini ifade etti. Başkan Hançerli, Karatay’ın 82 mahallesine hizmet ederken hiçbir ayrım yapmadan merkezde ne varsa merkeze uzak mahallelerde de aynı imkanların tesisi için özveri ile çalıştıklarını belirtti.

 Karatay Belediyesi'nin 2004 yılından bu yana ilçeye kazandırdığı 26 okul 5 kapalı spor salonu, 27 suni çim saha ile Karatay’da eğitime olan desteğini arttırdığını kaydeden Başkan Hançerli; eğitim yatırımlarının önemine dikkat çekti. Başkan Hançerli, görevlerinin okul ve spor salonu yapmakla bitmediğini, okul bahçelerinin asfaltlanmasından düzenli olarak temizlenmesine kadar pek çok konuda çalışmaların sürekli olarak devam ettiğini belirtti. Başkan Hançerli, Karatay’a toplam 21 sağlık merkezi kazandırılarak İl Sağlık Müdürlüğüne devrettiklerini belirterek; Karatay’da sağlık ocağı ihtiyacı kalmadığını vurguladı.

Karatay Belediyesi’nin borçsuz bir belediye olduğunu vurgulayan Başkan Hançerli, 2004 yılından bu yana Hazreti Mevlana’nın diyarı Karatay’a hizmet etme şerefine nail oldukları için büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

Konya Karatay ve Tüm İlçeleri Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Çetin, Karatay’da kurumların işbirliği içerisinde, örnek bir çalışma sergilediğini dile getirerek; Karatay’a eğitimden, sağlığa her konuda pek çok yatırımlar kazandıran Başkan Hançerli’ye teşekkür etti.

Konya Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı Suat Uzun, Başkan Hançerli’nin Karatay’a gerçekleştirdiği yatırımlar ile büyük değer kattığını belirterek; çalışmalarından dolayı Başkan Hançerli’ye teşekkür etti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.