Başkan Erdal: Pandemiye Rağmen Başarılı İşlere İmza Attık

Konya SM.Mali Müşavirler Odası Başkanı ve 29 Mayısta yapılacak seçimlerde Meslekte Gelişim Grubu Başkan Adayı olan Abdil Erdal görev dönemleri içerisinde Kovid-19 pandemisinin birçok projeye ara verdiğini belirterek  “Göreve geldikten kısa bir süre sonra daha önce bilmediğimiz, örneğine tanık olmadığımız bir pandemi ile yüz yüze kaldık. Önümüzdeki dönemde hem yarım kalan projeleri hem de yeni projelerimizi meslektaşlarımızla birlikte tamamlamak istiyoruz” şeklinde belirtti.

Başkan Erdal: Pandemiye Rağmen Başarılı İşlere İmza Attık

Mesleğe ve meslektaşa hak ettiği hizmeti ve değeri sağlamak için emin adımlarla yola devam ettiklerini belirten Abdil Erdal;” Birçok projemizi ve faaliyetimizi ay ve yıl bazında planlamıştık. Çünkü bazı projelerimiz emek ve zaman isteyen projelerdi. Fakat daha önce örneğini hiç yaşamadığımız bir pandemiyle baş başa kaldık. Göreve gelmemizden kısa bir süre sonra başlayan ve hala günümüzde az da olsa etkilerini devam ettiren pandemi bizim içimizdeki hizmet heyecanına ara verdi.  Buna karşılık birçok projemizi de meslektaşlarımın desteğiyle gerçekleştirdik. Örnek vermek gerekirse araya mesafeler koymak zorunda olduğumuz, toplantı, eğitim gibi organizasyonların iptal edildiği dönemi yaşamamıza rağmen 80 civarı eğitim faaliyetini Odamızda başarıyla tamamladık." dedi.

Sosyal medya ve Whatsapp üzerinden meslektaşlarla iletişim halinde olduklarını belirten Abdil Erdal;” Projelerimiz başta olmak üzere birçok konuda meslektaşlarımıza sosyal medya ve whatsapp üzerinden ulaşıyoruz. Ayrıca meslektaşlarımızı gücümüz yettiğince iş yerlerinde ziyaret edip karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyoruz. Birçok projemiz başlıklar halinde hazır. Mesleki Danışmanlık, Uzmanlık Alanları, Teknoloji ve Bilgiye yatırım, Eğitimlerde Süreklilik, Dijitalleşen Meslek Yönetimi, Bağımlı Çalışan Meslektaşlarımıza yönelik ve Kadın Meslektaşlarımıza Özel projelerimizin hem içeriği hem de planlaması yapıldı. Tanıtımlarını da sosyal medya ve web sitemizde meslektaşlarımızla paylaşıyoruz. Önümüz deki dönem de meslektaşlarımızın da desteğiyle bütün projelerimizi tamamlamak istiyoruz” şeklinde belirtti.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.