Başkan Altay'dan '31 Mart' paylaşımı!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, seçim yasakları başlamadan önce sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu. Konyalılara seslenerek "Siz bizi tanıyorsunuz biz de sizi tanıyoruz. Bizim neler yaptığımızı en iyi bilen sizlersiniz" diyen Başkan Altay, daha güçlü bir Konya için tüm vatandaşların desteğini istedi.

Başkan Altay'dan '31 Mart' paylaşımı!

Başkan Altay'ın sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:

"Değerli hemşerilerim;

Birazdan seçim propaganda yasakları başlayacak. Bir süreliğine bizler susacağız ve söz sandıkta sizin olacak. Sonra şehrimiz için tekrar birlikte konuşacağız, birlikte karar vereceğimiz süreç başlayacak.
 
Konya’mızda başarılı bir seçim süreci geçirdik. Konya’mıza yakışır bir süreç oldu. Bu sürece katkı sağlayan her görüşten hemşehrime teşekkür ediyorum. Bundan sonraki sürecinde aynı duyarlılıkla devam etmesini diliyorum.

Konya’mızı geleceğe taşıyacak projelerimizi anlatmak için 31 ilçemizi ziyaret ettik. Hemşehrilerimizin evlerine, yurtlarına, iş yerlerine misafir olduk. Bize gönüllerinde yer açan tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum.

Yarın sandık başına gideceksiniz ve demokratik hakkınızı kullanarak oy vereceksiniz. Verdiğiniz her oyun büyük önemi var. Bize vereceğiniz her oy şehrimizin geleceğini şekillendirecek. Tüm kardeşlerimi sandığa davet ediyorum.

Siz bizi tanıyorsunuz biz de sizi tanıyoruz. Bizim neler yaptığımızı en iyi bilen sizlersiniz. Selçuklu’da yakaladığımız Güleryüzlü, Güvenilir ve Gayretli Belediyecilik anlayışımızı tüm Konya’mıza yayacağız.

Tüm hemşerilerimin desteğine ve duasına talibim. Sizlerle el ele, gönül gönüle vererek Konya’mıza hizmet etmek amacındayız. Merkezi ve yerel idare gücünü birleştirerek Konya’mıza önemli yatırımlar kazandırmak istiyoruz. 

Hayırlı niyetlerle “Bismillah” diyerek çıktığımız yolda akıbetimizin de hayırlı olmasını diliyorum. Şehrimiz ve hemşehrilerimiz için hayırlı olan sonucun çıkması için duacıyım. Allah hakkımızda hayırlı olanı versin.

Bu süreçte bizimle birlikte yürüyen, bize destek olan, samimiyetlerine ve kardeşlik duygularına yakından şahit olduğumuz tüm Konyalı hemşehrilerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 

Seçim sürecinde gürültü yapmadan, çevreyi kirletmeden, farklı siyasi görüşlere cevap hakkı düşürmeden, ötekileştirmeden çalışmaya özen gösterdik. Konya ve Konyalı olmanın ruhuna uygun hareket ettik.

Sosyal Medya’da ziyaret ve projelerimizi paylaşırken zaman zaman sabrınızı zorladığımızı düşünüyorum. Bunu bizim Konya sevgimize ve gelecek heyecanımıza verin. Haklarınızı helal edin. 

Yarın akşam sizlerin desteği ve Allah’ın izni ile yeniden “Bismillah” diyeceğiz. Yeni bir sayfa açacağımız bu dönemde daha güçlü bir KONYA için sizlerden tekrar destek istiyorum. Allah’a emanet olun."

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.