Başkan Aladağ'dan mesaj

Kıymetli meslektaşlarım. Büyük Konya Barosu Ailesinin değerli üyeleri, Öncelikle hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum.

Başkan Aladağ'dan mesaj

10-11/Ekim/2020 tarihlerinde yapılacak Konya Barosu Olağan Genel Kurulu ve Organ seçimlerinin meslek ve meslektaşlarımız için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Siz kıymetli meslektaşlarımın takdir ve teveccühleri ile 2 dönemdir Konya Barosu Başkanlığı gibi onurlu ve önemli bir görevi ifa etme , sizlere hizmet etme şerefine nail oldum.

Son iki yıllık görev süremde , gönüllülük esasına göre yürütülen bu hizmette birlikte yürüdüğümüz yol arkadaşlarım yönetim kurulu üyelerimize, seçilmiş diğer kurul üyelerimize , Baro komisyonlarında, faaliyetlerinde görev alan, katılan tüm meslektaşlarımıza, baromuzun kıymetli çalışanlarına, İlçe Adli Müzaheret Temsilcisi meslektaşlarımıza özverili çalışmalarından ve katkılarından dolayı gönülden teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.

Sevgi, Samimiyet ve Sadakat üzerine tesis ettiğimiz hizmet anlayışımızda meslektaşlarımızın acısını ve sevincini paylaşmaya , mesleki ve özel sorunlarını çözmeye gayret ettik, yardımcı olmaya çalıştık.

Bu süreçte sorunlarına çözüm bulamadığımız , yetişemediğimiz meslektaşlarımızdan helallik istiyoruz.

Özellikle Covit 19 salgım nedeniyle genelde ülke özelde meslek olarak zor ve hassas bir dönemden geçmekteyiz. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu süreçte temel hassasiyetimiz ; hukukun üstünlüğü ve adaletin tez ve en sağlıklı bir şekilde tesis edilmesidir. Yaşadığımız tüm zorluklardan , birlik beraberlik içinde hukuk ve adalete olan güvenimizle çıkacağımıza olan inancımız tamdır.

Görev verildiği takdirde aynı özveri ve gayret ile çalışmaya devam edeceğimizin, meslek ve meslektaşlarımızın yanında olacağımızın sözünü veriyor, 2020-2022 dönemi için Konya Barosu Başkan Adayı olduğumu siz saygıdeğer meslektaşlarımın ve tüm kamuoyu ile paylaşıyorum.

Sağlıklı güzel günlerde görüşebilmek dileğiyle saygılar sunarım.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.