Asrıad Konya Burdur’da

Asrın İş Adamları Derneği ülke genelinde yeni şubeler açmaya devam ediyor. Türkiye genelinde 23’ncüsü olan Burdur şubesinin açılışında hazır bulunan ASRIAD Konya yönetimi diğer illerden gelen iş adamlarıyla da bir araya gelme fırsatı buldu.

Asrıad Konya Burdur’da

Burdur ASRIAD Şubesinin açılışına katılan ASRIAD Genel Başkanı Adnan Danışman, özellikle ekonomi noktasında çok fazla ihtiyaç duyulan “Nitelik” konusunu milletimizin gündeminde tutmak, güçleri oranında çözüme katkı vermek ve gerektiğinde bu alanlarda inisiyatif almak üzere bu çatıyı inşa ettiklerini kaydederek ülke genelinde şube sayılarını artıracaklarını söyledi.

ASRIAD Burdur şubesinin açılışında yönetimiyle birlikte hazır bulunan Konya Şube Başkanı Mustafa Balta, Asrın İş Adamları Derneği’nin adım adım büyüyerek iş adamlarını bir çatı altına almaya devam ettiğini ifade etti. Konya şubesi olarak da Türkiye’nin her bir şehrine kurulacak şubelere destek verme amacıyla Konya yönetimi olarak yanlarında olmaya gayret göstereceklerini ifade eden Mustafa Balta, ASRIAD Burdur şubesinin hayırlı olmasını diledi. 


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.