Ak Parti Karatay İlçe Teşkilatı Her Zaman Sahada

AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç; AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı ve Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ile birlikte bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Bu kapsamda gazi ve şehit aileleri, Kızılay Konya Şubesi Kadın Kolları’nın Filistinli yetimler için açtığı kermesi ve Karatay Kaymakamlığı’nı ziyaret eden AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, “AK Parti Karatay Ailesi olarak sahada olmaya ve hemşehrilerimizle bir arada olmayı sürdürüyoruz” dedi.

Ak Parti Karatay İlçe Teşkilatı Her Zaman Sahada

AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı da AK Parti olarak milletin en büyük umudu olduklarını belirterek bu teveccühe layık olabilmek için gece gündüz çalıştıklarına vurgu yaptı.  

ak-parti-karatay-ilce-teskilati-her-zaman-sahada.jpg

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç; AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı ile Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, bir dizi ziyaretler yaptı.

Ziyaret programına AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, Milletvekili Gülay Samancı ve Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’nın yanı sıra İl Yönetim Kurulu Üyesi Meryem Semerci, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Işık, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Sıtkı Çetinkaya, Alper Maraşlıoğlu, Talha Musa Onur ve Seyit Küçüksavran katıldı.

ak-parti-karatay-ilce-teskilati-her-zaman-sahada-001.jpg

KARATAY KAYMAKAMI ABDULLAH SELİM PARLAR’A ZİYARET

İlçe Başkanı Mehmet Genç, Milletvekili Gülay Samancı, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, KONTV ziyaretinin ardından Karatay Kaymakamlığı’nı da ziyaret etti. Karatay Kaymakamı Abdullah Selim Parlar ile makamında bir araya gelen AK Parti Karatay Ailesi, ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Mehmet Genç, Gülay Samancı ve beraberindekiler, söz konusu ziyaret kapsamında Karatay İlçe Nüfus Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğü ve Yazı İşleri Müdürlüğü’nü de ziyaret ederek çalışanlara hayırlı işler dileğinde bulundu.

ak-parti-karatay-ilce-teskilati-her-zaman-sahada-002.jpg

AK PARTİ KARATAY AİLESİ’NDEN KIZILAY KERMESİ ZİYARETİ

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç; AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kızılay Konya Şubesi’nin “Kızılay Kadınları Filistinli Yetimlere Sahip Çıkıyor” sloganı ile Kültür Park Kütüphane arkasında Filistin’deki yetimler için açtığı kermesi de ziyaret etti.

ak-parti-karatay-ilce-teskilati-her-zaman-sahada-003.jpg

Kermeste Kızılay Konya Şubesi Kadın Kolları Başkanı Münevver Yavaş ile bir araya gelen AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı ve İlçe Teşkilatı üyeleri, kermeste alışveriş de yaptı.

ak-parti-karatay-ilce-teskilati-her-zaman-sahada-004.jpg

KARATAY İLÇE TEŞKİLATI’NDAN GAZİ VE ŞEHİT AİLELERİ ZİYARETLERİ

AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç; AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, vatanları için canlarını feda eden Konyalı şehitlerimizin ailelerini de unutmadı. Bu kapsamda 2004’te şehit olan Jandarma Er Hakan Balin ve 2019’da şehit olan Teğmen Fikret Dinçer’in aileleri ile Gazi Osman Fak’ı evlerinde ziyaret eden AK Parti Ailesi, bir süre ailelerle görüştü.

GENÇ: ŞEHİTLERİMİZ MİLLETİMİZİN KAHRAMANLARI, ÜLKEMİZİN EN KIYMETLİ DEĞERLERİDİR

Şehitlerin milletimizin kahramanları, ülkemizin en kıymetli değerleri olduğunu söyleyen AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç; şehitlerin anneleri, babaları, eşleri ve çocuklarının da bizim emanetleri olduğunu aktardı.

Mehmet Genç, ‘Şehitlerimizin aileleri tabi ki acılarını yaşıyorlar, bu acıları tamamıyla ortadan kaldırmak mümkün değil ama bizler her zaman onların yanlarındayız. Baş tacımız, milletimizin en kıymetli varlıkları olarak gördüğümüz gazilerimiz ve aziz şehitlerimizin ailelerini asla yalnız bırakmayacağız. Allah geride kalanlara sağlıklı uzun ömürler ihsan eylesin. Şehitlerimize de rahmetiyle muamele etsin. Bu vesileyle şehitlerimizin anne babalarına, eşlerine ve çocuklarına bir defa daha Allah’tan sabır diliyorum” dedi.

ak-parti-karatay-ilce-teskilati-her-zaman-sahada-005.jpg

SAMANCI: NİCE ŞEHİTLERİMİZ VE GAZİLERİMİZ HÜRMETİNE BU TOPRAKLAR BİZLERE VATAN OLDU

AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı ise şehit ailelerinin bizlere vatan uğruna canlarını feda eden kahramanlarımızdan birer emanet olduğunun altını çizerek şunları söyledi:

“Kutsal vatan toprakları uğruna canını ve kanını feda etmekten çekinmeyen, şehitlik ve gazilik mertebesine ulaşmış, Çanakkale’den ve İstiklal Savaşı’ndan günümüze kadar nice şehitlerimiz ve gazilerimiz hürmetine bu topraklar bizlere vatan olmuştur. Bugün Anadolu’da tüten her evde bir şehidinin aziz hatırası var. Bugün bu topraklar üzerinde huzur içerisinde ve özgürce hayatımızı sürdürüyorsak bunu şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz. Onların hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Bu vesile ile vatanımızın birlik ve bütünlüğünün korunması, ülkemizin her köşesinde huzur ve güvenliğin sağlanması için hayatlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.’’

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.