Trip atmak dürüstlüktür..

Bir bayan, istediği şeyi elde edemediğinde bunu elde edene kadar kendi içinde büyük bir savaş verir ve bu savaştan galip çıkmak için elinden gelen ne varsa yapar.

Trip atmak dürüstlüktür..

Bir bayan, istediği şeyi elde edemediğinde bunu elde edene kadar kendi içinde büyük bir savaş verir ve bu savaştan galip çıkmak için elinden gelen ne varsa yapar. İstediğini elde edene kadar da suratı hiç gülmez. Aslında bu, küçük ve tatlı bir oyundur. Bunun adına ister naz deyin, ister şımarıklık deyin, ister alınganlık deyin.. Ne derseniz deyin, sonuçta aynı noktaya varıyoruz, trip! Bayanlar suratını astığında, karşısındaki erkeğin buna dayanamayacağını ve istediğini yapacağını bildikleri için böyle bir yol seçmişlerdir.

Trip atmak dürüstlüktür..

Aslında, trip atmak dürüstlüktür.. ”Seni önemsiyorum” demektir. Sevmediğin birine trip atmazsın meselâ. Yani ona olan sevgini belli edersin içten içe. Onun için üzülebildiğini ona göstermektir trip. ”Beni üzebilecek kadar değerlisin, hadi anla” demektir. Çocukçadır belki ama kalptendir aynı zamanda. Trip atmak sevdiğini başka türlü söylemektir. Bi yerde vazgeçememektir. Su-sa-ma-mak-tır trip.. Susup gitmek yerine, “Senden vazgeçemiyorum“u tercih etmektir. Ve yalansızdır. Hülâsa.. Onu aklından, kalbinden, anılarından, hafızasından atamayan insanların… Atabildiği yegâne şeydir trip..

 

Karma

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.