Kadın Konuk Evi'nde sağlık taraması

Medicana Konya Hastanesi, AK Parti Konya İl Kadın Kolları ile birlikte “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” münasebetiyle Kadın Konuk Evi’nde kalan kadın ve çocukları sağlık taramasından geçirdi.

Kadın Konuk Evi'nde sağlık taraması

Medicana Konya Hastanesi Genel Müdürü Belgin Danış, Başhekim Op. Dr. C. Deniz Yorgancılar, Genel Cerrah Op. Dr. Saadet Kılıç, Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Fatih Şanlı, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Abdullah Yılmaz ve AK Parti Kadın İl Kadın Kolları Başkanı Özgür Ergun ile birlikte Kadın Konuk Evin’i ziyaret etti. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle konuk evinde kalan kadın ve çocuklar sağlık taramasından geçirildi.

"KADIN VE ÇOCUK KONUSUNDAKİ DUYARLILIĞIMIZ ÜST DÜZEYDE"

Medicana Konya Hastanesi Genel Müdürü Belgin Danış, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle AK Parti Kadın Kolları ile ortak yapılan çalışmayla güzel bir sonuç aldıklarını düşündüğünü söyledi. Bünyelerinde bulunan uzman doktorlarla birlikte konuk evindeki kadın ve çocukları muayene ettiklerini kaydeden Danış, “Muayene sonucuna göre hekimlerimiz gerekli buldukları alanda tedavilerini yazdılar. Buna vesile olduğu için AK Parti Kadın Kolları Başkanı Özgür Hanıma teşekkür ediyorum” dedi.

Konya’da göreve başladığı ilk gün de olduğu gibi Medicana olarak kadın ve çocuk konusundaki duyarlılıklarının üst düzeyde olduğunu vurgulayan Danış, “Bu çalışmaların içerisinde olmaktan son derece mutluyuz. İyi bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Bundan sonrada Kadın Konuk Evi ile ilgili psikolojik desteğimiz sürecek. Orada kadınlarımızı iş sahibi etme girişimlerimiz konusunda bugün yöneticilerle konuştuk. İnşallah Medicana olarak ihtiyacı olan kadınlarımıza bu anlamda da bir fırsat sunabileceğiz” diye konuştu.

"8 MART'I SOSYAL PROJEYLE TAÇLANDIRMAK İSTEDİK"

AK Parti Konya İl Kadın Kolları Başkanı Özgür Ergun da, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü sosyal projeyle taçlandırmak istediklerini belirterek, “Bu anlamda Medicana Hastanesi Genel Müdürü Belgin Hanıma desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Kadın Konuk Evi'nde hem çocuklara hem kadınlara yönelik sağlık taraması oldukça verimli geçti. Ben de eminim büyük istifadeler olduğunu düşünüyorum. Bu tür sosyal projelerde desteklendiğimiz için çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki çalışmalarımızda da ümit ediyoruz ki, bize desteklerini esirgemeyeceklerdir” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.