İhracat yazılımda Bikosoft farkı (Özel Haber)

Bikosoft İhracat Yönetim Yazılım Genel Müdürü Yılmaz Sandıkçı, 2016 yılından bu yana ihracatçı firmaların işlerini kolaylaştıran yeni nesil bir ihracat yönetim yazılımı geliştirdiklerini ifade etti.

İhracat yazılımda Bikosoft farkı (Özel Haber)

Teknolojinin hızla geliştiği ve yazılım çağının başlamasının ardından dünyada pek çok yazılım firması, bazı sektörlerin işlerini kolaylaştıracak yazılımları üretmeyi hızla sürdürüyor. Konya’da da yerli yazılımda öncü firmalardan olan Bikosoft, 2016 yılından bu güne birçok yazılım üretti. Konya’nın önemli sanayici - ihracatçı firmaları tarafından tercih edilen çok fonksiyonlu yeni nesil bir ihracat yönetim yazılım programı geliştirdiklerini söyleyen Sandıkçı,  Bikosoft yazılım programını anlattı. Bikosoft ihracat yönetim yazılım programının, ihracatçı firmaların yazılım işlerinde büyük kolaylık sağladığını söyleyen Sandıkçı, “Sektöre ve firmaya uyarlanma esnekliği sayesinde etkili bir kullanım sağlayan BikoSoft ihracat yönetim yazılımı, 25 yılı aşan bir sürede 60’dan fazla ülkeye yapılan yüzlerce ihracat işleminden biriken tecrübe ile ortaya çıkmıştır ve ihracat yapan firmaları özel yazılım masraflarından da kurtaran bir ihracat uzmanı gibi çalışır” dedi.

TİCARİ YAZILIM BİRÇOK KOLAYLIK SAĞLADI

Satış yapan her firmanın kullanabileceği esneklikte yazılım programının kolaylıklarını anlatan Düzgün, şöyle konuştu: “Pazar araştırmasından elde edilen potansiyel müşteriler ile profesyonel bir iletişim sürdürmeyi sağlayarak teklif verme, sipariş alma, ödeme takibi, üretim/tedarik ve teslim sürecini yönetiyor.  Aynı zamanda İhracat yapan firmaların titizlik ile takip etmesi gereken sipariş, ödeme, üretim veya tedarik, nakliye-yükleme gibi süreçleri hızlı ve hatasız takip etmesi yanında, düzenlemesi gereken proforma fatura, ticari fatura, çeki listesi, konşimento talimatı, menşe şehadetnamesi, gibi ihracat belgelerini hızlı profesyonel hazırlama kolaylığı sunan yazılımdır. Bunların yanında Bikosoft ihracat yönetim yazılım programı, Akreditifli işlemlerde, gözden kaçabilen küçücük hata ve noksanlar sebebi ile oluşan rezervler sonucu tahsilatın gecikmesi gibi birçok firmanın mağdur olduğu sorunları ortadan kaldıran bir yazılım olmak üzere geliştirilmiştir.”

FİRMALARA HER TÜRLÜ DESTEK SAĞLIYOR

İhracat firmalarının karşılaştığı sorunların birçoğunu gidermek için de hazırlanmış olan Bikosoft ihracat yönetim yazılım programları çok amaçlı olarak kullanılıyor. Personel hatalarından, takip sistemine, zaman tasarrufundan Pazar araştırmasına kadar yazılım programının birçok özelliğini anlatan Sandıkçı şöyle konuştu: “Bunlara ek olarak, satış sonrası müşteri memnuniyetini takip etmek, sağlamak üzere servis-garanti takip modülleri ile desteklenmiştir. Bikosoft İhracat Yönetim Yazılımı, ihracat sürecinde yaşanabilen kişiye bağlı hataları minimize ederken görünmez zaman tuzaklarını da en aza indirip, pratik kullanım sayesinde yüzde 21’den fazla zaman tasarrufu sağlayan ve bu sayede ihracatçıya yeni müşteriler bulması için zaman kazandıran bir sistemdir. Tecrübeli ihracat elemanı bulamayan Konyalı firmalara bir destek olarak, Bilgisayarlı Pratik İhracat Elemanı Eğitimlerimiz ile ihracat elemanı eğitimini de biz üstleniyoruz” şeklinde konuştu. - Ahmet Ünver

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.