Selçuklu Belediyesi’nden teknoloji alanında yeni adım

Selçuklu Belediyesi E-Belediye uygulamalarından ile birçok ödül alan ve vatandaşlara bir kolaylık daha sağlıyor.

Selçuklu Belediyesi’nden teknoloji alanında yeni adım

Selçuklu Belediyesi, belediye hizmetlerini daha hızlı yürütmek ve kolaylaştırmak için sunduğu yenilikçi, modern, teknolojik ve kolay erişim sağlayan elektronik uygulamalarına,“e-devlet kullanıcı bilgileri yoluyla e-Belediye’ye ulaşımı” da dâhil etti.

Bu uygulamanın ardından vatandaşlar, e-devlet entegrasyonu aracılığıyla Selçuklu Belediyesi E-Belediye web uygulaması bünyesindeki tüm hizmetlere kolaylıkla ulaşım sağlayabilecek.

Vatandaşlar Selçuklu Belediyesi hizmet noktalarına gelmeden e-Belediye web sitesi üzerinden ulaşabildikleri “Vergi/Tahakkuk Sorgulama ve Ödeme, Makbuz Doğrulama, Elektronik Belge Yönetim Sistemi Evrak Doğrulama, Beyan Bilgileri Sorgulama, Sicil Bilgileri Sorgulama, Tahsilat Bilgileri Sorgulama” gibi birçok işleme; e-Devlet ile yapılan entegrasyon sayesinde, artık https://ebelediye.selcuklu.bel.tr web adresi üzerinden “e-Devlet kullanıcı adı ve erişim bilgilerini kullanarak” da ulaşabiliyor.

Selçuklu Belediyesi daha önce hizmete aldığı “EPKAS, E-Eksper, E-Kat Mülkiyeti ve İrtifakı, Spor Okulları Online, E-DT (e-Doğrudan Temin) ” gibi uygulamalarla da vatandaşlara önemli kolaylıklar sağlamıştı.

 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.