KOSKİ’den Müşteri Memnuniyet Anketi

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, hizmet kalitesini daha da yükseltmek için abonelerinin görüş, öneri ve eleştirilerini hazırladığı anketle kayıt altına alıyor.

KOSKİ’den Müşteri Memnuniyet Anketi

Abonelerine en etkin ve güvenilir şekilde ürün ve hizmet sunma kalite politikasına uygun olarak her geçen gün kendini yenileyen Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, hazırladığı anketle abonelerinin görüş, öneri ve eleştirilerini alıyor.

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü merkez binası ile Selçuklu ve Karatay şubelerinde birkaç dakika ayrılarak gerçekleştirilen müşteri memnuniyet anketine katılan KOSKİ aboneleri, diledikleri takdirde anket sonunda su tasarrufu konulu kısa videoyu izleyerek de "Suyumuza sahip çıkalım!" sloganına destek verebiliyor. Banko ile uzun süreli işlemlerin olduğu noktalarda işlem sırasında ankete katılım mümkünken, ayakta veya kısa süreli işlemlerde de KİOSK cihazından ankete katılım sağlanabiliyor.

Müşteri memnuniyet anketi; alınan hizmet, personelin tutum ve yaklaşımı ile genel hizmet kalitesinin değerlendirilmesi gibi kısa sorulardan oluşuyor. Abonelerin telefon numarası bırakması durumunda istek, şikâyet ve önerileri hakkında geri dönüş yapılıyor. Geri bildirim için başvuruda bulunan aboneler, KOSKİ tarafından periyodik olarak tespit edilerek, müşteri temsilcisi tarafından düzenli bir şekilde bilgilendiriliyor; talep edilen konu hakkında yardımcı olunduktan sonra, detaylar günlük olarak raporlanıp her ay düzenli bir şekilde saklanıyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.