Kocaeli Kartepe'de 2499 m² arsa mahkemeden satılık

Kocaeli Kartepe'de 2499 m² arsa mahkemeden satılıktır

Kocaeli Kartepe'de 2499 m² arsa mahkemeden satılık
Yayınlanma:

ilan.gov.tr'de yer alan ilana göre; Ortaklığın Giderilmesi davası sonucunda aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/14 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:

1 NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : Kocaeli İl, Kartepe İlçe, Ş.Sarımeşe Mahalle, 546 Ada, 2 Parsel sayılı taşınmaz Arsa vasfındadır. Düz bir arazi yapısına sahiptir, zemini inşaat yapımına elverişlidir. Yapılaşmanın orta yoğun olduğu bir bölgede kalmaktadır. Parsel üzerinde raporda belirtildiği üzere krokide A harfi ile gösterilen tek katlı ev, B harfi ile gösterilen kuyu, C harfi ile gösterilen garaj, D harfi ile gösterilen ardiye, E harfi ile gösterilen kuyu, F harfi ile gösterilen tek katlı betonarme ev, G harfi ile gösterilen tek katlı ev bulunmaktadır. Taşınmaz üzerinde ayrıca muhtelif ağaçlar bulunmaktadır.

Yüzölçümü : 2.499,99 m2

İmar Durumu: Taşınmazın 1/1000 ölçekli imar planları içinde emsal0,60, Yençok=3 kat olmak üzere konut alanında kaldığı belirtilmiştir.

Kıymeti : 14.107.170,00 TL

KDV Oranı : %10

Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydında olduğu gibidir

Detaylı bilgi için tıklayınız

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.