Kocaeli Karamürsel'de 2477 m² tarla mahkemeden satılık

Kocaeli Karamürsel'de 2477 m² tarla mahkemeden satılıktır

Kocaeli Karamürsel'de 2477 m² tarla mahkemeden satılık
Yayınlanma:

ilan.gov.tr'de yer alan ilana göre; Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2022/25 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:

1 NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : Kocaeli İli, Karamürsel İlçesi, EREĞLİ Mahallesi, Akkaya Mevkii, 297 Ada, 40 Parsel sayılı taşınmazın kuzeyinde 37 ve 38 parseller, doğusunda 41 parsel, güneyinde ve batısında 39 parsel bulunan taşınmaza ulaşımı sağlayan yol bulunmamaktadır. Taşınmaz meyve bahçesi vasfında olup, üzerinde gelir getirecek ağaç ve bitki bulunmamaktadır. Tınlı - kumlu toprak yapısı olan taşınmaz %70 - 80 arasında eğimlidir. Çok eğimli arazi yapısı olması nedeniyle yapı yapılması koşulları çok zordur. Ancak insan gücüyle veya yeterli hayvan gücü ile yapılabilir. Taşınmazın Osmangazi Köprüsünü kesintisiz görmesi ve körfez manzarası olması değerine avantaj sağlamamaktadır. Çünkü taşınmaza ulaşım sağlayacak yol olmaması ve yapı ruhsatı imkanı olmama konusu avantajı yok etmektedir. Taşınmazın ifrazı mümkün değildir.

Adresi : Ereğli Mahallesi, 297 Ada 40 Parsel Karamürsel / KOCAELİ

Yüzölçümü : 2.477,90 m2

İmar Durumu : Kocaeli Büyükşchir Belediyesince yaptırılıp onaylanan 1/25000 ölçekli İmar Planlarında ''Diğer Tarım Alanı'' sınırları içerisinde kalmaktadır.

Kıymeti : 1.855.425,00 TL

KDV Oranı : %10

İlanı görüntülemek için tıklayınız

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.