Çanakkale Gelibolu'da 17.000 m² tarla icradan satılık

Çanakkale Gelibolu'da 17.000 m² tarla icradan satılıktır

Çanakkale Gelibolu'da 17.000 m² tarla icradan satılık
Yayınlanma:

ilan.gov.tr'de yer alan ilana göre; Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2022/340 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:

Çanakkale ili, Gelibolu İlçesi, Bayramiç Köyü Ayazma Mevkii 1353 parsel borçlunun 177/1152 hissesi. Dosya konusu taşınmaz, Çanakkale İli Gelibolu İlçesi Bayramiç Köyü Ayazma Mevkiinde, tapu sicilinde Tarla vasfı ile kayıtlıdır. Eğimsiz düz vaziyettedir. Taşınmazın toprak yapısı kumlu-tınlı yapıdadır. Toprak derianliği 50 cm'in üzerindedir. Taşınmazda, bitkilerin büyüme döneminde ihtiyaç duyduğu su yeterli miktarda ve kontrollü bir şekilde karşılanamamaktadır. Taşınmaz kuru tarım arazisi vasfındadır. Taşınmaz keşif anında buğday ekili vaziyettedir. Taşınmaz, bölgenin karakteristik kuru tarım ürünleri olan Buğday-Ayçiçeği yetiştirmeye veya fazla su ihtiyacı bulunmayan Zeytin Yetiştiriciliği için uygundur. Makineli tarıma elverişlidir. Taşınmazın Kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Taşınmazın tamamı 17.000,00 m² alana sahiptir. Parsel üzerinde herhangi bir yapılaşma söz konusu değildir. Taşınmaz tapuda 177/1152 hisse ile borçlu adına kayıtlıdır.

Adresi : Bayramiç Köyü Ayazma Mevkii 1353 Parsel Gelibolu / ÇANAKKALE

Yüzölçümü : 17.000 m2

İmar Durumu :Bayramiç Köyü köy yerleşik alanı civarı sınırları dışında ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı onaylı 1/100.000 ölçekli Balıkesir -Çanakkale Çevre düzeni planında tarım alanı lejantında kalmaktadır. Arazi tapulaştırmasına tabi olduğu ve büyükova sınırları içinde kaldığı her türlü iş ve işlemlerde DSİ 252.ŞubeMüdürlüğü ve İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün de görüşüne başvurulması gerekmektedir.

Kıymeti : 182.838,54 TL

KDV Oranı : %10

Detaylı bilgi için tıklayınız

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.