Artvin Merkezde 997 m² tarla icradan satılık

Artvin Merkezde 997 m² tarla icradan satılıktır. (çoklu satış)

Artvin Merkezde 997 m² tarla icradan satılık
Yayınlanma:

ilan.gov.tr'de yer alan ilana göre; Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2022/33 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:

1 NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : Artvin İl, Merkez İlçe, SAKALAR Mahalle/Köy, Mezere Mevkii, 125 Ada, 5 Parsel, Satışa konu taşınmaz tapuda tarla vasfında olup taşınmaz üzerinde hayvanların kışlık kaba yem ihtiyacını karşılamak için çayır otu (kuru ot) tarımı yapıldığı tespit edilmiştir.Taşınmaz genel eğimi %15-20 civarında olup, toprak tekstürü killi-kumlu, toprak strükstürü iyi ,orta derinlikte ve organik maddece orta seviyededir. Parselde yapılan incelemede taşlılık, tuzluluk, asitlilik gibi tarımsal üretimi olumsuz etkileyecek unsura rastlanmamış olup tarım arazisi özelliklerinin tarımsal üretim için uygun olduğu gözlemlenmiş olup taşınmazın rakımı 1.585 m'dir.

5403 sayılı Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı Kanununun 3. Maddesinin j bendine göre kuru arazi; d bendine göre; Tarım arazisi (toprak, topografya ve iklimsel özellikleri tarımsal üretim için uygun olup; halihazırda tarımsal üretim yapılan veya yapılmaya uygun) olduğu tesipt edilmiştir. Taşınmazın başkaca gizli kusurları bilinmemektedir.

Adresi : Sakalar Köyü, Mezere Mevkii, 125 Ada,5 Parsel Artvin Merkez / ARTVİN

Yüzölçümü : 997,01 m2

Arsa Payı : 1/1

İmar Durumu: Yok

Kıymeti : 60.578,33 TL

KDV Oranı : %10

Detaylı bilgi için tıklayınız

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.