Ankara Keçiören'de 4+1 daire icradan satılık

Ankara Keçiören'de 4+1 daire icradan satılıktır

Ankara Keçiören'de 4+1 daire icradan satılık
Yayınlanma:

ilan.gov.tr'de yer alan ilana göre; Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup, mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2022/1261 ESAS sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:

1 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri :Ankara İl, Keçiören İlçe, ATAPARK Mahalle, 31071 Ada, 4 Parsel, 3. Kat, 12 nolu Bağımsız Bölümde bulunan taşınmaz.

Ana Taşınmaz Özellikleri: Bina, 3 Bodrum + Zemin + 3 normal Kattan oluşmaktadır. Ana gayrimenkulün normal katlarında 2 şer mesken olmak üzere toplam 12 Bağımsız Bölümden oluşmaktadır. Binanın cepheleri ısı yaşıtım üzeri boyalıdır. Ana gayrimenkul asansörlü ve kapalı otoparklıdır. Binaya giriş Şehit Polis Mustafa Keskin Caddesi zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Keçiören Belediyesi resmi internet sitesinden alınan bilgiye göre, taşınmazın bulunduğu parselin 2023 yılı rayiç bedeli: 770,19 TL/m² olduğu öğrenilmiştir.

Bağımsız Bölüm Özellikleri: Mesken; binanın 3. Katında bina girişine göre sağ ön cephelidir. Meskenin giriş kapısı çelik kapıdır. Taşınmazda borçlunun ikamet ettiği beyan edilmiştir. Taşınmaz; Projesine ve yerinde yapılan incelemeye göre antre, hol, 4 oda, salon, mutfak, 2 banyo, duş, wc, 2 balkon dan oluşmaktadır. Salon ve odaların zeminleri laminat parke duvarları boyalı, tavanları kartonpiyerlidir. Salon tavanı ışık bantlıdır. Antre, hol ve mutfak zeminlerinin seramik duvarları boyalı, tavanları kartonpiyerlidir. Mutfak tezgahı akrilik mermerit tezgah alnı seramik kaplı olup tezgah alt ve üst dolapları yapılıdır. Wc ve banyonun zemin ve duvarlarının seramik kaplı olup, Wc de; hela taşı ve ayaklı seramik lavabo, banyoda duş teknesi, duş kabini, klozet ve dolaplı lavabo bulunmaktadır. Evebeyn banyosunda vitrifiyeler mevcut değildir. Pencereleri ısıcamlı PVC doğrama, İç kapılar panel kapıdır. Bağımsız bölümün doğalgaz kombi ısıtma sistemli olduğu, Projesine ve yerinde yapılan ölçümlere göre net faydalı alanı balkonlar hariç 128,89 m2 (balkonlar 16,83 m2) olarak tespit edilmiştir. " denilmektedir. (Taşınmazın geniş evsafı dosyada mevcut bilirkişi raporunda açıklanmıştır.)

Adresi : Atapark Mahallesi Şehit Polis Mustafa Keskin Caddesi No: 29/12 Keçiören / ANKARA

Yüzölçümü : 688,00 m2 (ana taşınmaz)

Arsa Payı : 60/688

İmar Durumu :Var (Müdürlüğümüz dosyasında geniş evsafı mevcuttur.)

Kıymeti : 1.800.000,00 TL

KDV Oranı : %1

Detaylı bilgi için tıklayınız

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.