OVA ENERJİ A.Ş tamamen satılıyor

Resmi gazete'de yayınlanan ilanda :OVA ENERJİ A.Ş.’nin hisselerinin tamamının satılması ihale edileceği ilan edilmiştir.

OVA ENERJİ A.Ş tamamen satılıyor

Resmi gazetede ilan şu şekilde geçmiştir.

Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ihale yönetmeliği 22 maddesine göre Kapalı Teklif Açık Artırma Satış Usulü ile yapılacaktır.

Özel Ve Tüzel Kişilerden İstenen Belgeler

İhaleye katılmak isteyen özel ve tüzel kişiler Satış Şartnamesine göre hazırlayacakları aşağıda belirtilen evrakları eksiksiz bir şekilde dosyaya koyarak 13.07.2015 tarih ve saat 15:00’e kadar SASKİ Genel Müdürlüğü Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı - İhale Şube Müdürlüğüne belge karşılığında teslim edeceklerdir.

İsteklilerin ortak girişim olması halinde, ilanın 6.1 maddesi a-b-c-ç-g-h-ı- bentlerinde yazılı belgeleri ayrı ayrı vermeleri gerekmektedir.

 İdaremiz, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununa tabi olmayıp, ihaleyi yapıp-yapmamakta, herhangi bir aşamada iptal etmekte serbesttir, olarak değiştirilmiştir.

İhaleye katılma şartları:

SASKİ İhale Yönetmeliği uyarınca ihaleye katılmaya yasaklı olmadığına ilişkin yazılı taahhütname. İlan metninden çıkarılmıştır.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.