GO ayrıcalıkları İstanbul Park Bulvarında

Türkiye akaryakıt sektörünün fark yaratan markası GO’nun yeni nesil yakıt istasyonları birbiri ardına açılmaya devam ediyor.

GO ayrıcalıkları İstanbul Park Bulvarında

Yakıtta GO ayrıcalıkları, şimdi de İstanbul Park Bulvarı’na taşındı.
Tuzla, Tepeören Mahallesi İstanbul Park Bulvarı üzerindeki yeni nesil GO yakıt istasyonu, GO bayisi BGB Petrol ev sahipliğinde düzenlenen törenle hizmete açıldı. İpragaz CEO’su Selim Şiper ile İpragaz Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay’ın yanı sıra İpragaz ve GO yetkililerinin de katıldığı açılış törenine, yerel yöneticiler, iş dünyası ve sektör temsilcileri ile vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.

GO, sektörüne hareketlilik, canlılık getirdi

Benzersiz özelliklerinin yanı sıra yüksek ürün kalitesi ve adil hizmet yaklaşımı ile GO’nun sektöründe fark yarattığına dikkat çeken İpragaz CEO’su Selim Şiper, “Yeni nesil yakıt markası GO, genç ve dinamik oyuncusu olduğu Türkiye akaryakıt sektöründe yeni bir dönem başlattı. Çağdaş yapısı, insana, geleceğe, araca ve yasalara saygı üzerine kurulu felsefesi, sunduğu yüksek standartlardaki ürün ve hizmet kalitesi, yenilikçi ve modern uygulamaları ile GO, sektörüne çok önemli bir hareketlilik getirdi. GO’nun attığı her adımla, açılan her yeni nesil yakıt istasyonu ile bu ayrıcalıklarını daha da geliştirmesi ve yaygınlaştırması ise İpragaz Ailesi olarak bizlere ayrı bir heyecan ve gurur veriyor” dedi.

Performansı ve başarıları ile GO, adım adım yayılmaya devam ediyor

GO’ya en büyük teveccühün müşterilerinden ve bayilerinden gelmesinin ayrı bir anlam taşıdığına dikkat çeken İpragaz Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay da, “Çok titiz bir hazırlık aşaması ile kurgulanan GO, açılan ilk yeni nesil istasyonunda verilen ilk litre yakıttan bu yana ortaya koyduğu yenilikçi yaklaşımları ve önemli performansla sektörüne yeni bir bakış açısı getirdi. Renklerinden tasarımına, yapısından felsefesine, ürün kalitesinden adil hizmet yaklaşımına kadar GO, çağdaş bir marka olarak yollarda yerini aldı. BADO felsefesi ile bayilerine benzeri olmayan ayrıcalıklar tanıyan GO, yüksek ürün ve hizmet kalitesi ile de müşterilerinin teveccühünü kazanan genç ve dinamik bir marka olarak, her açıdan yüksek bir performans sergiliyor. GO tüm bu performansı ve başarıları ile adım adım genişlemeye, tüm Türkiye’ye yayılmaya devam ediyor” açıklamasında bulundu.
Kaliteli ürün ve hizmet öncelikleri, GO ve BGB Petrol’ü buluşturdu

Kurumsal olarak önceliklerinin müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunmak olduğunu belirten ve BGB Petrol adına bir konuşma yapan Berkehan Bulgurcu ise; GO ayrıcalıklarını yansıtmaktan ve Türkiye’nin en önemli, en köklü markalarından dev İpragaz Ailesi’nin bir üyesi olmaktan duydukları mutluluğu dile getirdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.