Enerjinin Zirvesi Konya’da

6. Türkiye Enerji Zirvesi 12–13 Ekim tarihlerinde Konya’da Selçuk Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezinde düzenleniyor.

Enerjinin Zirvesi Konya’da

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EPDK’nın destekleri ve himayelerinde düzenlenen ve elektrik, doğal gaz, petrol ve LPG piyasalarının kamu temsilcileriyle buluşacağı Zirve yine tarihi önem taşıyor. Siyaset, bürokrasi ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin katılacağı Zirve, Türkiye enerji sektörünün bir numaralı yayınları Enerji Petrol Gaz ve Gas & Power gazetelerinin öncülüğünde gerçekleştiriliyor.

4 PİYASA TEK ZİRVE

4 piyasanın tek çatı altında kamuyla buluşacağı Türkiye Enerji Zirvesi’nde, 125 milyar dolarlık büyüklüğe sahip elektrik, doğal gaz, petrol ve LPG sektörlerinin tüm piyasa oyuncuları bir araya gelerek iki gün boyunca pek çok önemli konuyu masaya yatıracak.

Başkanlığını EPDK Eski Kurul Üyesi Fatih Dönmez’in yapacağı Zirve’nin konu ve konuşmacıları, katılımcı bir yaklaşımla sektör temsilcilerinden oluşan danışma kurulu tarafından belirleniyor. Zirve’de son derece önemli konular, her biri alanında uzman konuşmacılar tarafından tartışılacak.

KONYA’YA BEKLİYORUZ

Türkiye Enerji Zirvesi Başkanı Fatih Dönmez ise, “Yurt içi ve yurt dışından çok sayıda Zirve katılımcısını Konya’ya bekliyoruz. Kamudan ve özel sektörden önemli aktörler hem panelist hem de delege olarak Türkiye Enerji Zirvesi’ne katılacak” dedi.

MOBİL UYGULAMASI YAYINDA

12-13 Ekim tarihlerinde Konya’da düzenlenecek olan 6. Türkiye Enerji Zirvesi’nin mobil uygulaması yayınlandı. Uygulama hem Apple Store’dan hem de Google Play’den akıllı telefon ve tabletlere indirilebiliyor.

Uygulamada Zirve’nin programı, içeriği, sponsorlar ve konuşmacılarla ilgili ayrıntılı bilgiler yer alıyor. Zirve boyunca düzenlenecek olan iki özel oturum ve 11 panel de yine bu uygulama üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Oturumlara katılacak kişiler akıllı telefon uygulaması aracılığıyla panelistlere sorularını iletebilecek. Tüm enerji sektörünü bir araya getirecek olan 6. Türkiye Enerji Zirvesi kapsamında gün içindeki önemli duyurular da yine uygulama üzerinden katılımcılara iletilecek. (Ethem Öyken)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.